Balustrady francuskie

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę nowoczesnymi balustradami francuskimi. Solidne, bezpieczne i estetyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Odporne na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Możliwość wykonania z różnego rodzaju przekrojów.

Udostępnij / Podziel się ze znajomymi:

BALUSTRADA FRANCUSKA AF01

Nowoczesne balustrady francuskie, idealnie wpisujące się w aktualny styl architektoniczny. W naszych balustradach stosujemy wypełnienia poziome, połączone za pomocą nitów. Możliwość wykonania z różnego rodzaju przekrojów. Stosujemy materiały najwyższej jakości.

BALUSTRADA FRANCUSKA AF02

Eleganckie, trwałe i bezpieczne nowoczesne balustrady francuskie z odznaczającymi się słupkami oraz pochwytem. Wypełnienie tworzy osobny element w balustradzie, a poręcz jest oddzielona od słupka węższym profilem. Wykonane z materiałów najwyższej jakości. Gwarantuje bezpieczeństwo, podkreślając walory estetyczne całego budynku.

BALUSTRADA FRANCUSKA AF03

Balustrady francuskie to nowoczesne rozwiązania dla domu. Możemy zastosować dowolne wypełnienie. Nasze balustrady są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, odpornych na czynniki atmosferyczne i rdzę. Słupek i pochwyt łączą się w jedno.

BALUSTRADA FRANCUSKA AF04

Balustrady francuskie pełnią funkcję zabezpieczenia okien domów. Nasze spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jakości, są całkowicie odporne na rdzę oraz warunki atmosferyczne. Produkty, których używamy są wyłącznie najwyższej jakości.

BALUSTRADA FRANCUSKA AF05

Nowoczesne balustrady francuskie, idealnie wpisujące się w aktualny styl architektoniczny. Stosujemy materiały najwyższej jakości. Góra i dół balustrady, utrzymująca szybę, Wykonana została z aluminium. Wypełnieniem jest szyba bezpieczna 4 4 1, która zapewni 100% ochronę.